b2b@led-europe.pl  +48 570 572 570
  Rejestracja     Logowanie

O nas

LED Europe to zaufany dostawca produktów V-TAC Europe w Polsce. Koncern V-TAC działa z sukcesami nie tylko w Europie, ale także na rynkach Bliskiego Wschodu i Azji, mając reputację jednej z najbardziej niezawodnych marek.

Tworzy go wielonarodowy zespół, którego biura ulokowane są w Bułgarii (Sofia), Wielkiej Brytanii (Londyn), ZEA (Dubaj), Indiach (Bombaj), Rumunii (Bukareszt), Austrii (Wiedeń) i na Węgrzech (Budapeszt).

Centrum logistyczne w Sofii ma powierzchnię 40 000 metrów kwadratowych.

V-ТАС to zastrzeżony znak towarowy dedykowany dla asortymentu LED.

Naszym głównym celem jest projektowanie, opracowywanie i dystrybucja wszystkich rodzajów rozwiązań oświetleniowych LED. Szczególny nacisk kładziemy tu na szeroką rzeszę konsumentów oraz osiągnięcie najlepszego stosunku ceny do jakości.

Fabryki/ zakłady produkcyjne V-ТАС trzymają się najwyższych standardów jakości.

Produkty V-TAC posiadają certyfikaty i znaki jakości CE (EMC, LV, ROHS), DEKRA, GS, TUV wydawane przez akredytowane, niezależne laboratoria.

Determinacja, wytrwałość i ciągłość rozwoju V-TAC została nagrodzona złotym medalem na 73 Międzynarodowych Targach Technicznych w Plovdiv, w 2017r. Rok wcześniej V-TAC znalazł się w rankingu magazynu London Stock  “1000 firm, które inspirują Europę”.

Wszystkie produkty V-ТАС opracowane są z myślą o oszczędzaniu energii i ochronie środowiska. Wraz ze wzrostem świadomości technologii LED w skali globalnej, V-ТАС stara się być jednym z liderów w rozwoju i rozpowszechnianiu tej technologii, oferując najbardziej aktualną listę produktów.

V-ТАС współpracuje z wiodącymi firmami, aby sukcesywnie poszerzać swoją ofertę.

Nieustannie dążąc do niezawodności i najwyższej jakości, V-TAC podpisał umowę na dostawę chipów LED i komponentów z firmą SAMSUNG. Z początkiem 2018r. została zainicjowana zmiana dotychczasowego asortymentu na produkty z serii V-TAC PRO (aż pięcioletni okres gwarancyjny), w których zastosowano chipy LED marki Samsung!

V-ТАС dokłada starań, aby zachować swój profesjonalny wizerunek i rozwijać się jako jedna z wiodących marek w branży LED. Dzieje się tak za sprawą bezkompromisowego zaangażowania w jakość i serwis posprzedażowy, świadczony klientom.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami!

Zespół Led Europe Sp. z o.o. – oficjalny dystrybutor marki V-TAC.